KONSERWATOR/ELEKTRYK

Lublin
Oferta opublikowana09.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: WOJCIECHOWSKA 38, 20-704 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: - dbanie o należyty stan i sprawność instalacji elektrycznej, oświetlenia i wentylacji w budynkach (szkoła, warsztaty, internat, hala sportowa), - codzienne sprawdzanie stanu technicznego oświetlenia oraz urządzeń wentylacyjnych i instalacji elektrycznych, bieżąca konserwacja i naprawa instalacji, -sukcesyjna wymiana starych tablic rozdzielczych, - naprawa i konserwacja oświetlenia zewnętrznego, - wymiana na bieżąco starej instalacji elektrycznej, - dbanie o czystość i porządek terenu obiektów szkolnych m.in. odśnieżanie, koszenie trawy, przycinanie krzewów,, - dbanie o należyty stan budynku oraz innych składników majątku trwałego i wyposażenia, obiektów sportowych itd. - prace ogólnobudowlane, konserwatorskie itp. - wykonywanie bieżących konserwacji oraz napraw sprzętów i urządzeń.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.08.2024

Data zakończenia: 31.10.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: PUNKTUALNOŚĆ, Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, KOMUNIKATYWNOŚĆ

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: elastyczność, obowiązkowość, Uprawnienia SEP

Pracodawca

Nazwa: ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRONICZNYCH W LUBLINIE

Adres: WOJCIECHOWSKA 38, 20-704 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv