Oferta opublikowana29.02.2024
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 38-610 Solina 43, powiat: leski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Nadzorowanie oraz wspieranie codziennej pracy recepcji. Zarządzanie pracą podległego zespołu, szkolenie i motywowanie personelu. Zapewnienie odpowiedniej estetyki recepcji oraz profesjonalnego wyglądu personelu. Umiejętność samodzielnego rozwiazywania problemów i podejmowania decyzji. Przygotowywanie grafików pracy. Wykonywanie innych poleceń zleconych przez przełożonego

Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 600 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: TAK

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Uprawnienia: kompetencje zawodowe i profesjonalna obsługa klienta, efektywna komunikacja w zespole-jak skutecznie porozumiewać się ze współpracownikami, biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Zdolność efektywnego zarządzania czasem pracy oraz ustalania priorytetów [Umiejętność 1] : Rozwinięte zdolności przywódcze, komunikatywność i kreatywność, dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu, sumienność i odpowiedzialność [Inne] : CO NAJMNIEJ 3 LATA DOŚWIADCZENIA NA PODOBNYM STANOWISKU Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie: B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pracodawca

Nazwa: STEFAN FIC

Adres: 38-610 Solina 43, powiat: leski, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.