KIEROWNIK PROJEKTU

Tczew
Oferta opublikowana05.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie efektywnego zarządzania zleceniami/projektami, w tym opieka nad utrzymaniem rentowności danego zlecenia/projektu, podtrzymywanie kontaktu/relacji biznesowych z klientami w tym planowanie i uczestniczenie w cyklicznych spotkaniach. Rozwój sieci nowych klientów, monitorowanie, diagnoza i analiza potrzeb biznesowych w organizacji. Ofertowane, prowadzenie negocjacji zarówno z klientami jak i podwykonawcami. Przyspieszenie produkcji u dostawców/realizacji zadań wewnątrz organizacji i u dostawców. Pracodawca przewiduje benefity w postaci: parking dla pracowników, dofinansowanie szkoleń i kursów, stałe lekcje j. angielskiego, system premiowy. Zatrudnienie poprzez umowę o pracę lub b2b. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 9 000 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą. Pracodawca przewiduje premię kwartalną.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 08.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądne

Uprawnienia: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (wymagany staż - lata: 2)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Bardzo dobra organizacja własnej pracy, umiejętności handlowe, systematyczność i dążenie do celu, komunikatywność, umiejętność racjonalnego działania pod presją czasu, otwartość na nowe wyzwania, łatwość w nawiązywaniu relacji wewnątrz i na zewnątrz organizacji, znajomość technologii, dokumentacji i symboliki z zakresu spawalnictwa, antykorozji, badań NDT i DT oraz podstaw mechaniki ogólnej, znajomość norm branżowych z zakresu spawalnictwa, antykorozji itp. będzie dodatkowym atutem. Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietów Office, doświadczenie w pracy z oprogramowaniem do zarządzania zleceniami typu CRM będzie dodatkowych atutem, prawo jazdy kat. B, pro-aktywność, nastawienie na rozwój, gotowość do podjęcia podróży służbowych w kraju i zagranicę w ramach obowiązków służbowych. Chęć podjęcia długotrwałej i perspektywicznej współpracy z intensywnie rozwijającą się firmą HMS, dobry stan zdrowia. Mile widziane rekomendacje i poświadczenia dotyczące odbytych aktywności i prac, Wszelkie dodatkowe kursy i szkolenia będą dodatkowym atutem- zwłaszcza z zakresu zarządzania projektami, zasobami.

Pracodawca

Nazwa: HMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Czatkowska 5 A, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: .