KIEROWCA WÓZKA WIDŁOWEGO / MAGAZYNIER

Siemianowice Śląskie
Oferta opublikowana09.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Mysłowicka 34, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie

Zakres obowiązków: 1. Praca zgodna z przepisami BHP i kodeksu pracy. 2. Współpraca z przełożonym, kadrą handlową, księgowością. 3. Zachowanie kultury osobistej. 4. Brak nałogów. 5. Dbałość o powierzone mienie i bezpieczeństwo towarów na magazynie. 6. Przestrzeganie procedur obowiązujących na firmie 7. Profesjonalne podejście do klienta. 8. Utrzymywanie porządku towarowego i ogólnego na magazynie. 9. Płaca od 4.300,00 do 5.800,00 10. Na wyposażeniu: wózek jezdniowy podnośnikowy z mechanicznym napędem podnoszenia: Bauman/Linde.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 22.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: doświadczenie jako operator wózka widłowego, doświadczenie min 1 rok , bardzo dobra znajomość rynku materiałów hutniczych

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : umiejetność pracy w zespole a także staranność i dokładność wykonywanej pracy [Umiejętność 1] : konieczność posiadania uprawnień UDT/karta operatora wózka widłowego [Inne] : 1. konieczność posiadania uprawnień UDT na operatora wózka widłowego 2. brak przeciwskazań do pracy na stanowisku operatora wózka widłowego wyd.przez lekarza medycyny pracy 3. obsługa załadunków, rozładunków, przeładunków, 4. znajomość dokumentacji magazynowej, 6.realizacja zleceń magazynowych, 7. wypełnianie dokumentacji magazynowej 8. przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu

Pracodawca

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE CENTURION WOJCIECH KUŹNIK

Adres: BOLESŁAWA CHROBREGO 9/15, 40-881 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV