KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY SAMOCHODU DOSTAWCZEGO

Rzeszów
Oferta opublikowana28.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: LWOWSKA 175, 35-301 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: KIEROWANIE SAMOCHODEM DOSTAWCZYM DO 3,5T BUS - TRASY PO UNII EUROPIEJSKIEJ , TRASA TO OKRES OKOŁO 1,5 MIESIĄCA OKRES PRACY I WYSOKOŚĆ WYNAGRODZENIA JEST USTALANE INDYWIDUALNE

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: ruch ciągły

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: [Zakwaterowanie | wyżywienie] : PRACODAWCA [Inne informacje niezbędne ze wzg. na char wyk. pracy] : KIEROWANIE SAMOCHODEM DOSTAWCZYM DO 3,5T BUS - TRASY PO UNII EUROPIEJSKIEJ , OKRES PRACY I WYSOKOŚĆ WYNAGRODZENIA JEST USTALONE INDYWIDUALNIE

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: TAK

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, PRAWO JAZDY - KAT.B

Pracodawca

Nazwa: ALFA INVEST GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: LWOWSKA 175, 35-301 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.