KIEROWCA-MAGAZYNIER

Zabrze
Oferta opublikowana21.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Zakres obowiązków: transport towarów, pomoc przy załadunku i rozładunku. Miejsce wykonywania pracy Zabrze/Świętochłowice.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 110 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, pracowitość, odpowiedzialność, komunikatywność, pozytywne podejście do pracy, prawo jazdy min. kat. C, ważne badania psychotechniczne, zaświadczenie o niekaralności

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Pl. Krakowski 9, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV przesłać na adres e-mail: Aplikuj Kontakt z pracodawcą telefoniczny w godzinach 8.00-15.00 tel. 790 390 993.