Oferta opublikowana14.02.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: transport produktów. Praca na jedną zmiane na terenie całego kraju, godz.6-14.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 35 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 14.02.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E, Kwalifikacja wstępna przyspieszona dla prawa jazdy kat. C + E

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, doświadczenie na stanowisku kierowcy C+E, ogólna sprawność fizyczna, prawo jazdy kat. C+E , aktualny kurs na przewóz rzeczy, posiadanie elektrycznej karty kierowcy, aktualne badania psychologiczne i lekarskie, ważne dokumenty uprawniające do wykonywania zawodu.

Pracodawca

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ADIBUD" PIOTR ŚLOSORZ

Adres: Bławatków 4, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV