KIEROWCA C+E W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

Krapkowice
Oferta opublikowana07.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Transportowa 24, 47-303 Krapkowice, powiat: krapkowicki, woj: opolskie

Zakres obowiązków: kierowanie zestawami (ciągnik siodłowy z naczepą) w ruchu międzynarodowym oraz dbałość o najwyższą jakość realizowanych zadań. Praca w transporcie krajowym oraz międzynarodowym. Wynagrodzenie: od 9 000 zł do 10 000 zł brutto; możliwość wypracowania dodatku stażowego nawet do 1000 zł co miesiąc, oferowane są również premie świateczne. System pracy: tygodniowe wyjazdy, weekendy wolne. Pracodawca zaprasza również do współpracy pracowników z Ukrainy

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 9 000 do 10 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 07.02.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Języki: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: Świadectwo kwalifikacji zawodowej, aktualne badania psychologiczne i lekarskie, kurs na przewóz rzeczy, karta kierowcy do tachografu cyfrowego, doświadczenie w zawodzie kierowcy w transporcie międzynarodowym, PRAWO JAZDY KAT C+ E, rzetelność, umiejętność pracy w zespole, sumienność i dokładność

Pracodawca

Nazwa: Paul Schockemohle Logistics Polska Sp. z o.o.

Adres: Transportowa 24, 47-303 Krapkowice, powiat: krapkowicki, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: zainteresowane osoby proszone są o nadesłanie aplikacji z dopiskiem "KIEROWCA C+E W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM Krapkowice" na adres www.schockemoehle.pl/pl/kariera Pracodawca również prosi, by w klauzuli na CV dopisać: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 20218 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018r., poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osoób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"