KIEROWCA AUTOBUSU KAT. D/MOTORNICZY TRAMWAJU (MOŻLIWOŚĆ ZDOBYCIA UPRAWNIEŃ, A NASTĘPNIE PODJĘCIA PRACY)

Gdańsk
Oferta opublikowana11.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Józefa Hallera 142, 80-416 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Bezpieczne, punktualne wykonywanie przewozów pasażerów na liniach komunikacyjnych spółki, obsługa pasażerów (informacja, sprzedaż biletów), informowanie o zauważonych na trasie nieprawidłowościach oraz usterkach pojazdu. Praca od poniedziałku do niedzieli, zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 6 800 PLN

Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: nieodpłatne badania lekarskie i psychotechniczne, kursy opłacane w całości przez GAiT, gwarancję zatrudnienia po uzyskaniu uprawnień. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Proste zasady wynagradzania (dodatek stażowy, nagroda jubileuszowa, premia miesięczna, premia półroczna), szeroki pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, paczki świąteczne dla dzieci, kolonie i obozy dla dzieci i inne). Bilety pracownicze oraz dla członków rodziny, możliwość skorzystania z sekcji sportowych (np. piłka nożna, sekcja rowerowa), dostęp do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, dostęp do Planów Kapitałowych.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 11.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: niekaralność, ukończone 21 lat (kurs motorniczego) lub 24 lata (kurs kierowcy autobusu), dobry stan zdrowia.

Pracodawca

Nazwa: GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ / GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE SP. Z O.O.

Adres: Jaśkowa Dolina 2, 80-252 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Aplikuj przez: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=59dd33be218446e8bd56ad48db528caf