Kelner / Kelnerka

Sopot
Oferta opublikowana02.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka
Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Sopot, Hotel Villa Baltica***

ZAKRES ZADAŃ:
-Bieżącą obsługę i rozliczanie gości w restauracji hotelowej,
-Obsługę konferencji
-Dbanie o wyposażenie i estetykę restauracji.

NASZE OCZEKIWANIA:
-Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
-Umiejętność budowania relacji z Gośćmi
-Samodzielność, zaangażowanie, pozytywne nastawienie,
-Język Polski i znajomość języka angielskiego
-Dyspozycyjność i gotowość do pracy w weekendy, święta

CO OFERUJEMY:
-Możliwość rozwoju,
-Zdobycie doświadczenia w Hotelu Villa Baltica***
-Ciekawą pracę pełną wyzwań,
-Szkolenia w zakresie obsługi gości, przyrządzania napojów

Spółka KFT zaprasza do wysłania CV na adres: Aplikuj z dopiskiem "Kelnerka / Kelner śniadania CV"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie zgody/zgód dot. przetwarzania danych osobowych, klauzula poniżej.