KELNER/BARMAN - PRACA SEZONOWA.

Przemyśl
Oferta opublikowana09.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Przemyśl, powiat: m. Przemyśl, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Przygotowanie sali do obsługi kelnerskiej. Udzielanie gościom informacji dotyczących menu. Przyjmowanie i realizowanie zamówień. Sporządzanie napojów. Serwowanie potraw i napojów. Sprzedaż produktów dostępnych w ofercie.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: ruch ciągły

Wynagrodzenie brutto: od 27,7

Opis wynagrodzenia: Stawka godzinowa brutto.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, średnie zawodowe

Języki: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - przeciętny

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Ukończone 18 lat. Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna. Dyspozycyjność. Umiejętność pracy w zespole. Dobra organizacja pracy. Komunikatywność i pozytywne nastawienie.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Okrzei 2, 37-700 Przemyśl, powiat: m. Przemyśl, woj: podkarpackie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Wymagane dokumenty: CV