Kasjer/sprzedawca w piekarnio-kawiarni (Śródmieście)

Warszawa
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

DPKL Doradztwo Personalne (nr licencji 8709) dla swojego Klienta – sieci piekarnio-kawiarni, poszukuje pracowników do obsługi Klienta

Zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta

Opis stanowiska:
Obsługa Klienta - sprzedaż produktów piekarniczo-cukierniczych
obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego
przygotowywanie kawy, obsługa ekspresu ciśnieniowego
Dodatkowo w większych lokalach również przygotowywanie małej gastronomii np. pizza, kanapki itd.,

Okres próbny umowa zlecenie stawka 27,70 brutto (uczące 27,70 brutto/netto), następnie po okresie próbnym (minimum 1 miesiąc) umowa o pracę na pełny etat od 4360 zł brutto podstawy do 4850 brutto z premią.

Aktualnie szukamy:

1. Okres próbny umowa zlecenie stawka 27,70 brutto (uczące 27,70 brutto/netto), następnie po okresie próbnym (minimum 1 miesiąc) umowa o pracę na pełny etat od 4242 zł brutto podstawy do 4650 brutto z premią.

Ursynów- dzień na dzień lub na zmiany

Piaseczno- na zmiany lub dzień na dzień

2. Okres próbny umowa zlecenie stawka 27,70 brutto (uczące 27,70 brutto/netto), następnie po okresie próbnym (minimum 1 miesiąc) umowa o pracę na pełny etat od 4360 zł brutto podstawy do 4850 brutto z premią.

Stare Miasto- na zmiany

Centrum - dzień na dzień lub codziennie pierwsza zmiana

Mokotów - na zmiany

3. Okres próbny umowa zlecenie stawka 27,70 brutto (uczące 27,70 brutto/netto), następnie po okresie próbnym (minimum 1 miesiąc) umowa o pracę na pełny etat od 4500 zł brutto podstawy do 5250 brutto z premią LUB samo zlecenie widełki od 27,70 brutto (podstawa) do 29,90 brutto (z premią realną).

Lokale czynne w godzinach:

6:00/6:30 - 19:00/19:30 (pn.-pt.)
7:00-14:00 (soboty)
Niedziele wolne

Wymagania:
Badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny)
Komunikatywność, dobry kontakt z Klientem
w przypadku cudzoziemców bardzo dobra znajomość języka polskiego
mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta (ale nie wymagane)

Klient oferuje:
Bezpośrednie zatrudnienie na okres próbny umowa zlecenie (maksymalnie do 3 miesięcy) po okresie próbnym umowa o pracę na pełny etat
pakiet medyczny dla Ciebie i Twoich bliskich
zniżki pracownicze na asortyment własny

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania oraz że zgoda może być odwołana w każdym czasie.”

lub

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, zarówno na potrzeby prowadzonej obecnie rekrutacji, jak również przyszłych procesów rekrutacyjnych. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania oraz że zgoda może być odwołana w każdym czasie.”

Informujemy, że: administratorem Pana/i danych osobowych zawartych w przekazanych przez Pana/Panią dokumentach aplikacyjnych będzie Nasz Klient ; Pana/i dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych na podstawie wyrażonej przez Pana/ią zgody (art. 6 ust. 1 pkt a) RODO); odbiorcą Pana/i danych osobowych będzie Pani Katarzyna Łasiewicka, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą DPKL Katarzyna Łasiewicka z siedzibą w Warszawie przy ul. Rembielińskiej 20/230, 03-352 Warszawa; posiada Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania; posiada Pan/i prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres: biuro(MAŁPKA)dpkl.pl ma Pan/i prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/i, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/i dotyczących narusza przepisy prawa; podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji; Pańskie dane zostaną usunięte po zakończeniu procesu rekrutacji, chyba że wyrazi Pan/i zgodę na przetwarzanie danych osobowych także w celu przyszłych rekrutacji. W takiej sytuacji Pańskie dane zostaną usunięte po upływie 3 lat od ich otrzymania; W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celu przyszłych rekrutacji administratorem Pana/i danych będzie Katarzyna Łasiewicka, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą DPKL Katarzyna Łasiewicka z siedzibą w Warszawie przy ul. Rembielińskiej 20/230, 03-352 Warszawa; W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celu przyszłych rekrutacji odbiorcami Pana/i danych będą podmioty, które zlecą Administratorowi Danych przeprowadzenie rekrutacji w celu poszukiwania dla nich pracownika lub współpracownika o kwalifikacjach, które Pan/i potencjalnie posiada.