Oferta opublikowana13.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Walentego Roździeńskiego 79, 41-946 Piekary Śląskie, powiat: m. Piekary Śląskie, woj: śląskie

Zakres obowiązków: sprzedaż towarów

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: 2 zmiany 6-21 do 150h miesięcznie

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 13.03.2024

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie min. zawodowe, mile widziane doświadczenie, dyspozycyjność, chęci do pracy, książeczka sanpidowska lub gotowość wyrobienia

Pracodawca

Nazwa: FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "K.M.B" BOHDZIEWICZ KATARZYNA

Adres: Walentego Roździeńskiego 79, 41-946 Piekary Śląskie, powiat: m. Piekary Śląskie, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty po uprzednim kontakcie telefonicznym.