KASJER/SPRZEDAWCA

Zabrze
Oferta opublikowana25.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - obsługa klienta, - obsługa terminala płatniczego, - obsługa terminala na doładowania. Praca w Zabrzu - ul. Pawliczka (1/2 etatu) lub ul. Długa (1/2 etatu) lub ul. Sitki (1/1 etatu). Praca na dwie zmiany w godzinach uzależnionych od miejsca pracy i wymiaru etatu: - od poniedziałku do piątku w przedziale godzinowym 6.00-22.00, - w soboty w przedziale godzinowym 6.00-22.00, - w niedziele w przedziale godzinowym 7.00-22.00. Umowa na okres próbny, czas określony, docelowo umowa na czas nieokreślony.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: (wynagrodzenie 4 242,00 brutto w przypadku pełnego wymiaru czasu pracy)

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 25.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej

Wymagania pożądne

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: w przypadku braku książeczki sanepidowskiej, istnieje możliwość jej wyrobienia na koszt Pracodawcy

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Pl. Krakowski 9, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV na adres e-mailowy Aplikuj lub/oraz kontakt telefoniczny (535 160 488) w godzinach 8.00-16.00 celem umówienia się na rozmowę