KANDYDAT NA STANOWISKO INSPEKTORA KONTROLI ZAKŁADU

Lublin
Oferta opublikowana25.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: ZANA 36, 38 C, 20-601 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Kandydat pod opieką opiekuna przygotowuje się do pracy na stanowisku Inspektora kontroli Zakładu polegającej na: - udziale w szkoleniach organizowanych przez Wydziały Rozwoju Kompetencji, - samokształceniu kierowanym i utrwalaniu nabytej wiedzy, - uczestniczeniu w przygotowaniu kontroli i czynnościach kontrolnych prowadzonych przez inspektora kontroli Zakładu, - tworzeniu projektów dokumentów z kontroli. Przyswajana wiedza i umiejętności są weryfikowane na bieżąco przez opiekuna. Zasób zdobytej wiedzy i odbycie praktyki zawodowej uprawniają kandydata do złożenia egzaminu kwalifikacyjnego, którego pozytywny wynik, warunkuje powołanie na stanowisko Inspektora kontroli Zakładu

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 250 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Data zakończenia: 31.08.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, obsługa komputera i programów komputerowych (programy Word,Excel)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane: wykształcenie wyższe (ekonomia, prawo, finanse, administracja, ubezpieczenia społeczne) co najmniej 1 rok pracy w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych -------------------- Wymagania dodatkowe: Poszukujemy kandydatów z dobrą znajomością obsługi programów MS Word oraz MS Excel. Zorientowanych na jakość i osiąganie zamierzonych celów. Komunikatywnych, otwartych na współpracę i rozwój. Od kandydatów wymagamy umiejętności podejmowania decyzji i radzenia sobie ze stresem w trudnych sytuacjach. Kandydat powinien posiadać prawo jazdy kategorii B".

Pracodawca

Nazwa: ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W LUBLINIE

Adres: ZANA 36, 38 C, 20-601 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Dodatkowe informacje: https://bip.zus.pl/oferty-pracy/-/hrlink-job-offers/1/kandydat-na-stanowisko-inspektora-kontroli-zakladu/3346067 ----------------------------------------- - CV - list motywacyjny - skany dokumentów potwierdzających wykształcenie Dokumenty należy przesłać przez formularz aplikacyjny wybierając "Aplikuj" na dole oferty na stronie internetowej