Inżynier budowy

Częstochowa
Oferta opublikowana01.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Opis oferty pracy

Zatrudnię inżyniera budowy
Praca na terenie Częstochowy i w okolicach
Zadania:

- Nadzorowanie budów
- Koordynowanie prac podwykonawców,
- Nadzór i kontrola nad postępami prac,
- Przeglądy ilościowe,
- Koordynowanie harmonogramów,
- Kontrola kosztów,
- Nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w tym zakresie,
-organizacja budowy
- Wszelka pomoc konieczna przy realizacji projektów,
- Prace biurowe konieczne do wykonania wszystkich powyższych zadań,

WYMAGANIA:

- Wykształcenie wyższe budowlane
- prawo jazdy kat. B
- dyspozycyjność

Warunki zatrudnienia:

- Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Atrakcyjne zarobki ustalone zgodnie z doświadczeniem, będą kwestią negocjacji
- Współpracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W związku z rozpoczęciem w dniu 25 maja 2018 obowiązywania przepisów unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (zwanych także RODO).

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji prowadzonego przez AGBUD-BIS SP. Z O.O. z siedzibą w Częstochowie w tym na udostępnienie ww. danych potencjalnym pracodawcom.