Oferta opublikowana10.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Podłosie 10, 42-504 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Praca z osobami niepełnosprawnym, prowadzenie zajęć terapeutycznych z uczestnikami. Praca na umowę na zastępstwo do 31 lipca 2024 r. Praca od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 10.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: zdolności manualne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie kandydatów średnie. Umiejętności manualne, empatia, komunikatywność. Konieczne uprawnienia do pracy jako terapeuta zajęciowy, terapia zajęciowa - szkoła policealna. Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Pracodawca

Nazwa: STOWARZYSZENIE "BĄDŹ Z NAMI"

Adres: 11 Listopada 7, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne.