INSPEKTORA NADZORU INWESTORSKIEGO BRANŻY SANITARNEJ

Lublin
Oferta opublikowana03.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakontrola jakości

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: MEŁGIEWSKA 9e, 20-209 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: - Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad robotami sanitarnymi przy realizacji Inwestycji prowadzonych przez Spółkę. - Dokonywanie odbiorów robót instalacyjnych, - Sprawdzanie jakości wykonywanych robót. - Kontrola terminowości realizacji zadań i miesięcznych rozliczeń dla wykonanych prac, uczestnictwo w naradach technicznych, odbiorach i kontrolach. - Sprawdzanie jakości wykonywanych robót. - Kontrola terminowości realizacji zadań i miesięcznych rozliczeń dla wykonanych prac, uczestnictwo w naradach technicznych, odbiorach i kontrolach. - Opracowanie wytycznych projektowych, kosztorysów i przedmiarów, wycen prac dla planowanych przez Spółkę zadań inwestycyjnych, - Prowadzenie korespondencji z Wykonawcami i innymi podmiotami uczestniczącymi w procesie inwestycyjnym - Przygotowywanie sprawozdań i raportów z realizowanych zadań.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 8 500 PLN

Opis wynagrodzenia: Miejsce wykonywania pracy: Biuro zewnętrzne ZDI Sp. z o.o. ul. Mełgiewska 9e 20-209 Lublin oraz budowy nadzorowane przez ZDI Sp. z o.o. Okolice Lublina

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Data zakończenia: 14.07.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Inspektor sanitarny

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, dobra organizacja pracy, Umiejętność pracy w zespole

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia wykształcenie wyższe techniczne branży sanitarnej (lub pokrewne) Umiejętności pracy w grupie, dobrej organizacji czasu pracy, Znajomość przepisów: ustawy prawo budowlane (Dz. U. z 2016r., poz. 290 t.j.), Uprawnienia w specjalności sanitarnej, uprawnienia do kierowania samochodem osobowym prawo jazdy kat. B Doświadczenie zawodowe mile widziane: doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku ------------------------------------------------------------------ Oferujemy: udział w realizacji ciekawych projektów inżynieryjnych, w tym także w formule zaprojektuj i wybuduj, wsparcie rozwoju zawodowego w formie szkoleń, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, dofinansowanie do karty MultiSport, liczne, wartościowe spotkania integracyjne, praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole;

Pracodawca

Nazwa: ZDI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: KIEPURY 6, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV