INSPEKTOR W DZIALE GOSPODARKI MAJĄTKIEM

Jastrzębie-Zdrój
Oferta opublikowana22.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wydział Zofiówka, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - przygotowywanie umów, wniosków, - zbywanie i przejmowanie nieruchomości i ruchomości, - prowadzenie zagadnień związanych z dzierżawą, - przygotowywanie treści umów w zakresie dzierżawy pomieszczeń i obiektów kopalnianych, - prowadzenie korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej, - udział w pracach inwentaryzacyjnych, - przygotowanie dokumentacji przetargowej -udział w przetargach, - kontakt z dostawcami usług, - gospodarka środkami trwałymi, - badanie rynku (wysyłanie zapytań ofertowych), - udział w pracach związanych z procesem inwestycyjnym.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 7 000 PLN

Opis wynagrodzenia: umowa na okres próbny, następnie określony i nieokreślony

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 22.02.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, znajomość obsługi komputera, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, współpraca z innymi działami/ wydziałami, znajomość procesów inwestycyjnych, zdolność działania pod presją czasu

Pracodawca

Nazwa: JASTRZĘBSKIE ZAKŁADY REMONTOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Węglowa 4, 44-268 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny