Oferta opublikowana10.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Marszałkowska 82, 00-517 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: 1. Prowadzenie magazynów materiałów biurowych, kopert, druków sądowych, materiałów eksploatacyjnych. 2. Prowadzenie dokumentacji magazynowej. 3. Przyjmowanie materiałów do magazynu zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie procedurami oraz ich wydawanie zgodnie z bieżącymi potrzebami, w tym wymiana materiałów eksploatacyjnych w urządzeniach. Dbałość o porządek, właściwą organizację w magazynach oraz zabezpieczenie pomieszczeń magazynowych. 4. Ewidencjonowanie stanów magazynowych w systemie informatycznym. 5. Planowanie długookresowe przewidywanego wykorzystania materiałów na potrzeby realizowanych zamówień, w tym zakupów centralnych. 6. Prowadzenie ewidencji środków trwałych wyposażenia w systemie informatycznym. 7. Sporządzanie zamówień zgodnie z zawartymi umowami oraz kontrola stopnia wykorzystania umów, kontrola ilościowa i jakościowa dostaw, raportowanie o nieprawidłowościach w realizacji umów, rekomendowanie w zakresie obciążenia karami umownymi dostawców (w przypadku dostaw nieterminowych, dostaw niespełniających wymogów jakościowych). 8. Prowadzenie analiz na okoliczność wycofania z ewidencji zużytych i wyeksploatowanych urządzeń, mebli oraz pozostałego wyposażenia. Wycofywanie nieaktualnych druków sądowych w uzgodnieniu z właściwą komórką organizacyjną sądu. 9. Stała współpraca z komórkami organizacyjnymi sądu, w zakresie bieżących potrzeb dotyczących doposażenia pomieszczeń oraz wydawania materiałów zgodnie z obowiązującymi procedurami. 10. Znajomość, bieżące monitorowanie oraz przestrzeganie zmian w obowiązujących przepisach prawa wynikających z zakresu działania Oddziału Gospodarczego, w tym w szczególności w zakresie ewidencji majątku oraz gospodarki magazynowej. 11. Wykonywanie innych poleceń służbowych zleconych przez bezpośredniego przełożonego, Dyrektora Sądu lub Prezesa Sądu, a wynikających z zajmowanego stanowiska pracy.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.9

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 36

Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN

Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy (po udokumentowaniu min. 5-letniego stażu pracy)

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 22.05.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pracownik biurowy (wymagany staż - lata: 2)

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze

Uprawnienia: Pakiet MS Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: - wykształcenie wyższe co najmniej I stopnia; - znajomość pakietu MS Office (Word, Excel); - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku co najmniej 2 lata; - doświadczenie w pracy w oprogramowaniu SAP-ZSRK, lub równoważnym (oprogramowanie do ewidencji majątku, oprogramowanie z zakresu obsługi magazynu); - samodzielność, skrupulatność, umiejętności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole, umiejętność działania pod presją czasu. Wymagania dodatkowe: pakiet MS Office. Szczegółowe informacje na temat ogłoszenia (nr Kd-110.4.2024) oraz zasady rekrutacji są dostępne na stronie: https://warszawa-srodmiescie.sr.gov.pl/aktualne-oferty-pracy.html? Termin składania dokumentów konkursowych: wymagane dokumenty z zaznaczeniem sygnatury konkursu należy składać w terminie do 30 kwietnia 2024 r. Miejsce składania dokumentów konkursowych: 1. Biuro Podawcze Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie ul. Marszałkowska 82 (wejście od ul. Żurawiej). Dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie zaadresowanej do Oddziału Kadr Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie z podaniem sygnatury konkursu; 2. Drogą listowną (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Oddział Kadr Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie, ul Marszałkowska 82, 00-517 Warszawa z podaniem sygnatury konkursu. Dodatkowe informacje można uzyskać w Oddziale Kadr pod numerem telefonu: (22) 55-39-137.

Pracodawca

Nazwa: Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia w Warszawie

Adres: Marszałkowska 82, 00-517 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: https://warszawa-srodmiescie.sr.gov.pl/aktualne-oferty-pracy.html?