INSPEKTOR/STARSZY INSPEKTOR DS. KADROWYCH K/M

Warszawa
Oferta opublikowana11.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Św. Wincentego 87, 03-291 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - prowadzenie akt osobowych pracowników; - obsługa programu kadrowego; - ewidencjonowanie nieobecności pracowników, m. in. urlopów; - prowadzenie spraw dotyczących PPK; - sporządzanie sprawozdań z zakresu kadr; - inne polecenia kierownika.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 700 do 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia: + dodatek motywacyjny zgodnie z regulaminem wynagradzania + dodatek stażowy

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 11.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Specjalista do spraw kadr

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie min. średnie w przypadku Inspektora; wykształcenie wyższe - w przypadku Starszego inspektora. Umiejętności: znajomość regulacji prawnych w zakresie: kadr, ustaw i akt wykonawczych dotyczących pomocy społecznej; znajomość zakresu działania Ośrodka Pomocy Społecznej; zdyscyplinowanie i samodzielność; sumienność; zdolność organizacji pracy; umiejętność stosowania odpowiednich przepisów. Doświadczenie zawodowe: w przypadku Inspektora - min. 2 lata; w przypadku Starszego inspektora - 3 lata.. Komunikatywna znajomość języka polskiego. Praca w godz.: 8:00-16:00. Wynagrodzenie: od 4700 do 5000 zł brutto + dodatek motywacyjny zgodnie z regulaminem wynagradzania + dodatek stażowy [Kontakt: osobisty, tel. 22 27 702 50 w godz. 8:00-16:00, e-mail: Aplikuj]

Pracodawca

Nazwa: Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy

Adres: Św. Wincentego 87, 03-291 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą