INSPEKTOR NADZORU DS. ELEKTRYCZNYCH (1/2 ETATU)

Bieruń
Oferta opublikowana02.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżakontrola jakości

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Rynek 14, 43-150 Bieruń, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków: 1. prowadzenie i nadzorowanie spraw dotyczących prac projektowych i kosztorysowych oraz robót budowlanych, związanych z zadaniami inwestycyjnymi i remontowymi, 2. zapewnienie prawidłowej i terminowej realizacji powierzonych zadań inwestycyjnych i remontowych, 3. wykonywanie nadzoru inwestorskiego, 4. odbiory i rozliczenia zadań oraz weryfikacja faktur, 5. udział w naradach koordynacyjnych, 6. koordynacja i weryfikacja prac związanych z wykonaniem dokumentacji projektowych i kosztorysowych, 7. udział w uzgodnieniach dokumentacji projektowych i kosztorysowych, 8. udział w opracowaniu dokumentów przetargowych do zamówień publicznych, 9. udział w komisjach przetargowych w sprawach o udzielenie zamówienia publicznego, a także w komisjach odbiorowych i pogwarancyjnych,

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Liczba godzin w miesiącu: 80

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 02.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 4

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe. Uprawnienia budowlane, wykonawcze w branży elektrycznej. Doświadczenie zawodowe min. 4 lata. Przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Uprawnienia bez ograniczeń. Biegła znajomość programu do kosztorysów Norma Pro. Umiejętność sporządzania i weryfikowania kosztorysów w branży elektrycznej. Doświadczenie w sprawowaniu nadzoru i koordynacji robót w branży elektrycznej. Znajomość regulacji prawnych.

Pracodawca

Nazwa: Urząd Miejski w Bieruniu

Adres: Rynek 14, 43-150 Bieruń, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych