INSPEKTOR KONTROLI ZAKŁADU - KANDYDAT

Przemyśl
Oferta opublikowana24.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kazimierza Brodzińskiego 6, 37-700 Przemyśl, powiat: m. Przemyśl, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Stanowisko przygotowujące do pracy jako inspektor kontroli Zakładu. Szczegółowe informacje na temat zakresu obowiązków znajduja się na stronie internetowej: www.zus.pl/o-zus/praca-w-zus/aktualne-ogloszenia-o-prace

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomia, prawo, finanse, administracja, ubezpieczenia społeczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Co najmniej 1 rok pracy w ZUS. Szczegółowe informacje dotyczące wykształcenia znajdują się na stronie internetowej: www.zus.pl/o-zus/praca-w-zus/aktualne-ogloszenia-o-prace

Pracodawca

Nazwa: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Rzeszowie

Adres: Al.J. Piłsudskiego 12, 35-075 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Informacje dotyczące wymaganych dokumentów znajdują się na stronie interetowej www.zus.pl/o-zus/praca-w-zus/aktualne-ogloszenia-o-prace