INSPEKTOR KONTROLI DOKUMENTACJI GEODEZYJNEJ I KARTOGRAFICZNEJ - OFERTA KONKURSOWA

Tarnowskie Góry
Oferta opublikowana18.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Mickiewicza Adama 41, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - prowadzenie geodezyjnych baz danych, - prowadzenie spraw związanych z aktualizacją treści mapy zasadniczej,

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 700 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: geodezja

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: 3 lata stażu pracy w urzędach administracji rządowej lub organach jednostek samorządu terytorialnego, uprawnienia zawodowe do wykonywania samodzielnych funkcji w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresach, o których mowa w art. 43 pkt 1 i 2 ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne; szczegółowe informacje w ogłoszeniu o naborze na stronie: www.bip.tarnogorski.pl

Pracodawca

Nazwa: STAROSTWO POWIATOWE W TARNOWSKICH GÓRACH

Adres: Mickiewicza Adama 41, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Szczegółowe informacje w ogłoszeniu o naborze na stronie: www.bip.tarnogorski.pl