INSPEKTOR DS. TECHNICZNYCH

Mysłowice
Oferta opublikowana29.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Fabryczna 10, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: terminowe wydawanie warunków technicznych przyłącza do sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, wydawanie uzgodnień dokumentacji projektowych, prace biurowe związane z obiegiem korespondencji oraz archiwizowaniem dokumentacji, współpraca z innymi komórkami w zakresie prowadzonych spraw oraz praca przy wykorzystaniu systemów komputerowych w tym map cyfrowych. Praca na 1 zmiane w godz. 7-15 lub 8-16. umowa na okres próbny na 3 miesiące

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 800 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 29.02.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Języki: polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagania dodatkowe

Zawody: Pracownik biurowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6), Technik budownictwa* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane wykształcenie branżowe. Mile widziane doświadczenie w branży wod-kan, w pracach biurowych oraz związanych z obsługą klienta. Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie, dobra znajomość obsługi komputera, pakietu Microsoft Office i urządzeń biurowych, komunikatywność, terminowość, odpowiedzialność, samodzielmność, mile widziana znajomość przepisów ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i odprowadzaniu ścieków, warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie oraz prawa budowlanego, umiejętność czytania map i dokumentacji technicznych.

Pracodawca

Nazwa: Miejskie Przeds.Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

Adres: Fabryczna 10, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv