INFORMATYK

Iława
Oferta opublikowana19.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżait

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Sienkiewicza 10, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: 1. Zapewnienie ciągłości w funkcjonowaniu serwera danych oraz administrowanie usługą active directory. 2. Administrowanie zasadami grupy, bezpieczeństwem i prawidłową konfiguracją, systemowych kont użytkowników będących częścią domeny Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Iławie. 3. Zapewnienie ciągłości w sprawnym funkcjonowaniu stacji roboczych i jednostek serwera danych tj. a. bieżąca konserwacja wszystkich urządzeń pracujących w domenie, b. aktualizacja oprogramowania systemowego, c. instalowanie aktualizacji dla windows serwer , d. aktualizacja oprogramowania układowego serwera danych, e. aktualizacja protokołów zabezpieczeń antywirusowych, f. bieżąca aktualizacja zasad grupy AD, g. tworzenie bieżących harmonogramów automatycznych backupów serwera danych. 4. Konfiguracja i wdrażanie nowych stacji roboczych zgodnie z obowiązującymi wymogami Bezpiecznej Stacji Komputerowej zawartymi w SWB (Szczegółowe Wymagania Bezpieczeństwa). 5. Wdrażanie i synchronizacja z serwerem nowych aplikacji użytkowych. 6. Prowadzenie aktualnego stanu wszystkich stacji roboczych oraz pozostałych sprzętów teleinformatycznych pracujących w sieci. 7. Prowadzenie procesów likwidacji wyeksploatowanych elementów sieci teleinformatycznej oraz stacji roboczych. 8. Analizy struktury sieci oraz prowadzenie działań mających na celu aktualny rozwój. 9. Bieżąca obsługa monitoringu, zapewnienie bezpieczeństwa sieci monitoringu. Utrzymanie ciągłości pracy kamer obiektu, konserwacja backupów monitoringu. 10. Prowadzenie inwentaryzacji środków trwałych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 7 155 do 7 155 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe informatyczne (w tym licencjat), Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie w pełni praw publicznych, Posiadanie certyfikatu bezpieczeństwa w zakresie ochrony informacji niejawnych Znajomość systemów Windows, znajomość obsługi baz danych, znajomość zagadnień w zakresie zarządzania sieciami komputerowymi, wiedza z zakresu bezpieczeństwa IT, Biegła znajomość systemu Windows Server, Umiejętność poprawnej konfiguracji i rozbudowy sprzętu komputerowego, umiejętność diagnozowania uszkodzeń urządzeń komputerowych i wykonywanie drobnych napraw i konserwacji Przynajmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Informatyka Wymagania niezbędne, wymagania dodatkowe, zakres wykonywanych zadań na stanowisku, warunki zatrudnienia na stanowisku, wymagane dokumenty, termin, sposób i miejsce składania dokumentów aplikacyjnych, informacje dodatkowe, załączniki - pod adresem strony: https://www.gov.pl/web/psse-ilawa/informatyk

Pracodawca

Nazwa: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Iławie

Adres: Sienkiewicza 10, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Wymagania niezbędne, wymagania dodatkowe, zakres wykonywanych zadań na stanowisku, warunki zatrudnienia na stanowisku, wymagane dokumenty, termin, sposób i miejsce składania dokumentów aplikacyjnych, informacje dodatkowe, załączniki - pod adresem strony: https://www.gov.pl/web/psse-ilawa/informatyk