Oferta opublikowana25.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: KOSZAROWA 4, 14-240 Susz, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie sprzedaży telefonicznej, pozyskiwanie i obsługa klientów (branża rolnicza).

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 400 do 4 400 PLN

Opis wynagrodzenia: + premia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 26.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania dodatkowe

Wykształcenie: średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Praca w systemie I zmianowym w godz. 7:00-15:00. Praca od poniedziałku do piątku. Zatrudnienie poprzedza tygodniowe szkolenie w stanowiskowe w Golubiu - Dobrzyniu (koszt po stronie pracodawcy). Wymagania: Łatwość nawiązywania kontaktów prowadzenia telefonicznych rozmów handlowych, chęć do nauki i rozwoju.

Pracodawca

Nazwa: SPÓŁDZIELNIA AGROLOK W GOLUBIU-DOBRZYNIU

Adres: Koszarowa 4, 14-240 Susz, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych przeze mnie oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych , w celu udziału w wybranej rekrutacji prowadzonej przez AGROLOK Sp. z o.o., Informujemy, że Administratorem danych jest AGROLOK sp. z o.o. z siedzibą w Golubiu-Dobrzyniu przy ul. Dworcowej 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.