Oferta opublikowana04.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżagrafika / kreacja / fotografia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: KOLEJOWA 15, 36-040 Boguchwała, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: projektowanie i skład materiałów (czasopism, ulotek, gazetek reklamowych, kalendarzy itp.) retusz zdjęć przygotowywanie materiałów do druku, obsługa systemu druku cyfrowego

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 08.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW ADOBE, biegła znajomość obsługi komputera, ZNAJOMOŚC PROGRAMÓW: COREL, PHOTOSHOP

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: : Znajomość programu Adobe Indesign Oczekujemy: doświadczenia w pracy grafika komputerowego i obsłudze drukarki cyfrowej bardzo dobra znajomości Corel oraz Adobe (InDesign, Ilustrator, Photoshop) - warunek konieczny kreatywności i poczucia estetyki umiejętności pracy pod presją czasu oraz z wieloma równoległymi projektami samodzielność, własna inicjatywa, Oferujemy: zatrudnienie na pełen etat zarobki adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania (podstawa + premia), niezbędne narzędzia pracy praca jednozmianowa, pon-pt.

Pracodawca

Nazwa: Drukarnia Triada Katarzyna Michalik

Adres: KOLEJOWA 15, 36-040 Boguchwała, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.