FUNKCJONARIUSZ

Kętrzyn
Oferta opublikowana02.04.2024
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Gen.Władysława Sikorskiego 78, 11-400 Kętrzyn, powiat: kętrzyński, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Ogólny zakres obowiazków określa rozdział 11 ustawy o Staży Granicznej z dnia 12.10.1990r. (Dz.U.z 2021r. poz.1486 ze zm). Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej pod adresem https://www.wm.strazgraniczna.pl/ w zakładce Służba/Praca Miejsce pracy - Placówki Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

Rodzaj zatrudnienia: Mianowanie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 796,9 PLN

Opis wynagrodzenia: Funkcjonariusz po szkoleniu podstawowym w służbie przygotowawczej ok. 6667,40 zł brutto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 20.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie branżowe, średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Szczegółowe informacje najdują się na stronie internetowej Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej www.wm.strazgraniczna.pl w zakładce Służba/Praca

Pracodawca

Nazwa: Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej

Adres: Gen.Władysława Sikorskiego 78, 11-400 Kętrzyn, powiat: kętrzyński, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Informacje na stronie www.wm.strazgraniczna.pl w zakładce Służba/Praca