Frezer CNC/ bez nocnych zmian/ nawet do 11 000!

Kostrzyn
Oferta opublikowana11.04.2024
Branżainżynieria

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.

Dla sprawdzonego klienta, firmy z wieloletnią ugruntowaną pozycją w produkcji stempli i matryc na świecie - szukamy osoby do pracy na stanowisku:

FREZER CNC

Twoje zadania:

  • obsługa frezarek CNC z systemem sterowania Heidenhain,
  • konserwację maszyn,
  • kontrola jakości wykonanych detali.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie przy obsłudze frezarek CNC z systemem sterowania Heidenhain,
  • wykształcenie kierunkowe lub techniczne,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie – 4 700 – 7 800 zł netto/ na rękę,
  • pracę w trybie dwuzmianowym,
  • możliwość pracy w nadgodziny,
  • darmowe owoce, kawa, herbata, czekolada,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów.

Zaaplikuj już dzisiaj, rozpocznij pracę w dogodnym dla Ciebie terminie ! :)