Oferta opublikowana16.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżagrafika / kreacja / fotografia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Podhalańska 26, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Praca w kwiaciarni, tworzenie bukietów i kompozycji z kwiatów ciętych oraz z kwiatów sztucznych, bieżąca obsługa klientów, sprzedaż detaliczna, dbałość o miejsce pracy. Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy na dwie zmiany w godzinach: 9.00-15.00 lub 15.00-21.00

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 2 200 PLN

Opis wynagrodzenia: + premia / możliwość przejścia na umowę o pracę

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 16.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: zdolności manualne i artystyczne, doświadczenie jako florysta w kwiaciarni

Pracodawca

Nazwa: MIGAS KATARZYNA FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "KWIATOWY SALONIK"

Adres: Podhalańska 26, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny lub e-mail