Oferta opublikowana04.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Praca w domu pacjenta, praca na terenie powiatu mieleckiego.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 9 600 PLN

Opis wynagrodzenia: 9600 zł brutto

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 05.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: fizjoterapeuta

Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widziana samodzielność w zawodzie, czyli magister fizjoterapii , mile widziane doświadczenie.

Pracodawca

Nazwa: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej NOVI-MED Bartosz Nowicki

Adres: Józefa Piłsudskiego 4, 37-100 Łańcut, powiat: łańcucki, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysyłanie Cv za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Aplikuj lub kontakt telefoniczny 535800953