FIZJOTERAPEUTA - SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA W WYROBY MEDYCZNE

Katowice
Oferta opublikowana18.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zawiszy Czarnego 16, 40-872 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - Dopasowanie wyrobów do potrzeb pacjenta. Dobór sprzętu rehabilitacyjnego. Prowadzenie dokumentacji NFZ. Nawiązywanie kontaktu z klientami pacjentami. Wydawanie wyrobów w zakresie zaopatrzenia specjalistycznego ortopedyczno-urazowego. - Godziny pracy: 9:00-17:00.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 4242 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. Możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy dla osób zainteresowanych.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 18.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 5

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie technik fizjoterapii lub technik ortopeda. W przypadku posiadania wykształcenia średniego jest wymagane co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego w zawodzie technika fizjoterapeuty lub technika ortopedy. Mile widziane wykształcenie wyższe z zakresu fizjoterapii.

Pracodawca

Nazwa: FIRMA HANDLOWA "MEDYK" JERZY MACURA

Adres: 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (Tel. 607-671-441) w godzinach: 9:00-17:00 lub e-mail: Aplikuj