Oferta opublikowana01.12.2023
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 41-943 Piekary Śląskie, powiat: m. Piekary Śląskie, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Rehabilitacja w domu pacjenta.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 10 000 PLN

Opis wynagrodzenia: godziny pracy do ustalenia umowa zlecenie lub umowa o pracę do ustalenia dojazd do pacjentów we własnym zakresie (preferowane osoby z własnym autem)

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.12.2023

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: prawo wykonywania zawodu

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykszt. wyższe, prawo do wykonywania zawodu, prawo jazdy kat. B mile widziane

Pracodawca

Nazwa: FIZJOCLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 41-943 Piekary Śląskie, powiat: m. Piekary Śląskie, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt e-mailowy z CV