Oferta opublikowana02.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

ELEKTRYK- Belgia

Poszukujemy obecnie doświadczonych elektryków do pracy w Belgii.

Praca z zapewnionym i darmowym zakwaterowaniem.

Wyjazd w ciągu tygodnia, praca w okolicach Halen/Moerbeke

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

montaż instalacji elektrycznych na obiektach przemysłowych/mieszkaniowych,

instalacja oświetlenia, gniazd, czujników ruchu, systemów alarmowych i przeciwpożarowych, wentylacyjnych, okablowania,

WYMAGANIA:

co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku przy montażu instalacji elektrycznych,

język angielski (mile widziany),

chęci i motywacja do pracy,

prawo jazdy kat. B (mile widziany własny samochód - dodatek amortyzacyjny 100e oraz zwrot kosztów paliwa 150e)

OFERUJEMY:

Stałą pracę w oparciu o umowę zlecenia lub umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym - gwarancje odprowadzania składek

Bezpłatne zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę

stawka 14-15 euro netto (na rękę) za godzinę,

darmowe zakwaterowanie w bardzo dobrym standardzie,

pracę w przyjaznej atmosferze,

Minimum 50 godzin tygodniowo,

Wypłata na czas do 10 dnia każdego miesiąca,

Zaliczka po przepracowanym tygodniu,

Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia,

Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności,

Zapewniona odzież robocza oraz niezbędne narzędzia do pracy,

Zwrot kosztów podróży PL-BE po przepracowanym 1 miesiącu i deklaracji dalszej współpracy,

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania lub kontaktu
+48 45 166 27 95