Elektryk, Monter tras kablowych

Warszawa
Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Elektryk, elektromonter! Praca za granicą, HOLANDIA 2024!
Jesteśmy renomowaną firmą specjalizującą się w instalacjach elektrycznych i poszukujemy osoby na stanowisko Elektryka, bądź elektromontera do pracy w Holandii i Niemczech . Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku.

Obowiązki:
Wykonywanie prac Elektromonterskich zgodnie z wymaganiami technicznymi i rysunkami technicznymi
Montaż, demontaż, naprawa i konserwacja
Praca z różnymi narzędziami i maszynami
Zapewnienie wysokiej jakości wykonywanych prac
Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i procedur firmy

Wymagania:
Znajomość obsługi narzędzi i maszyn związanych z pracą elektromontera
Umiejętność czytania rysunków technicznych
Samodzielność w pracy oraz zdolność do pracy w zespole
Dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
Możliwość rozwoju zawodowego
Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
Samochód służbowy i zakwaterowanie
Odzież BHP
Potrzebne szkolenia oraz badania
Wyjazd oraz zjazd do Polski na koszt firmy
Jeśli jesteś osobą z pasją i poszukujesz stabilnego zatrudnienia oraz chcesz rozwijać się zawodowo w dynamicznej firmie, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Wyślij CV na @ i przyłącz się do naszego zespołu.