Oferta opublikowana16.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Lutycka 45, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie przeglądów, napraw i konserwacji maszyn od strony elektrycznej, analiza przyczyn i skutków awarii. Pierwsza umowa o pracę na okres próbny 1-2 m-ce, zatrudnienie od zaraz, trzy zmiany od pn. do ndz. w godz. 06:00 14:00, 14:00 22:00, 22:00 06:00.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 25,3 do 32 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie miesięczne - minimum 4242 zł Stawka godzinowa zależna od posiadanego doświadczenia zawodowego, kwalifikacji oraz umiejętności osoby

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 14.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne

Uprawnienia: Uprawnienia do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających i zużywających energię elektryczną - grupa 1

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe/średnie kierunkowe - elektryczne, doświadczenie zawodowe min. 1 rok na stanowisku elektryka, uprawnienia - eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV mile widziane (w przypadku utraty ważności uprawnień, istnieje możliwość uaktualnienia na koszt pracodawcy)

Pracodawca

Nazwa: "PROFIL" WYTWÓRNIA PROFILI BUDOWLANYCH Z PVC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Lutycka 45, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV