ELEKTROMONTER OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW, KIEROWCA PRAWO JAZDY KAT B,

Pasłęk
Oferta opublikowana02.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: WOJSKA POLSKIEGO 35C, 14-400 Pasłęk, powiat: elbląski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Obsługa, konserwacja, naprawa, remonty maszyn i urządzeń znajdujących się na przepompowni oraz na oczyszczalni ścieków, kierowca KAT B, prace na wysokościach godz. pracy 7-19 , 19-7

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: ruch ciągły

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: 4242 + dodatki wg porozumienia

System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 02.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Elektryk*

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, Prawo jazdy kat. B, doświadczenie w zawodzie (wymagany staż - lata: 5), Obsługa komputera

Wymagania pożądne

Zawody: Technik elektryk*

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagane wykształcenie : elektryk, automatyk 2) Doświadczenie zawodowe - min 5 lat 3) Umiejętności, uprawnienia - umiejętność odczytywania schematów elektrycznych, - znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektromechaniki, - obsługa i nadzorowanie pracy kotłów CO, - umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, - uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych. - uprawnienia SEP G1 do 1 kV - kierowca kat. B, 4) Inne, znajomość języków obcych / poziom znajomości - prawo jazdy kat. B, - obsługa komputera, - doświadczenie pracy w branży techniczno-sanitarnej, -dyspozycyjność, -zdyscyplinowanie

Pracodawca

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG WODNO-KANALIZACYJNYCH W PASŁĘKU-JEDNOSTKA OPERATORSKA-SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: WOJSKA POLSKIEGO 35C, 14-400 Pasłęk, powiat: elbląski, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv