Oferta opublikowana19.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Świerkowa 8, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Montaż i demontaż instalacji elektrycznych, instalacja i połączenia urządzeń elektrycznych, budowa linii kablowych niskiego i średniego napięcia. Montaż i podłączanie tablic rozdzielczych Umowa-zlecenie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia. Praca od 6.30, zbiórka w siedzibie firmy w Będzinie przy ul. Świerkowej 8, praca wg zleceń na terenie woj. śląskiego. 10-12 godzin dziennie.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN

Opis wynagrodzenia: 30,00 zł brutto/h

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 19.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: Wymagana znajomość obsługi sprzętu elektrycznego, wymagana umiejętność montażu, demontażu i naprawy instalacji elektrycznych. Wymagana umiejętność wykonywania prac na wysokościach. Wymagana umiejętność czytania i interpretacji rysunku technicznego, wymagane uprawnienia SEP, prawo jazdy kat. B mile widziane

Pracodawca

Nazwa: P.U.H Kolmont Maria Będkowska

Adres: Świerkowa 8, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv