ELEKTROMONTER

Węgierska Górka
Oferta opublikowana14.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kolejowa 6, 34-350 Węgierska Górka, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Zakres obowiązków: -bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń oraz instalacji technicznych zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną, -zagwarantowanie sprawnego działania maszyn i urządzeń w celu utrzymania ciągłosci dostaw mediów energetycznych dla zakładu produkcyjnego - dokonywanie przeglądów, konserwacji i napraw według ustalonych harmonogramów oraz prowadzenie ewidencji wykonywanych prac, - lokalizowanie awarii maszyn i urządzeń w dziale objętym konserwacją, ich diagnozowanie i usuwanie lub współuczestniczenie w usuwaniu w celu zminimalizowania skutków i ograniczania czasu przestoju, - systematyczne monitorowanie pracy urządzeń stacji energetycznych, stacji detekcji gazów, stacji redukcji tlenu, maszynowni etc., - współpraca przy uruchamianiu, a także optymalizacji pracy maszyn i urządzeń w obszarze odpowiedzialności

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 18.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, wymagane uprawnienia/umiejętności: umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów technologicznych, umiejętność pracy ze sprzętem kontrolno-pomiarowym, preferowane uprawnienia SEP

Pracodawca

Nazwa: METALPOL WĘGIERSKA GÓRKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Kolejowa 6, 34-350 Węgierska Górka, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv lub skierowanie do pracodawcy