Oferta opublikowana21.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 14-240 Babięty Wielkie 54, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Montaż i naparwa instalacji elektrycznych, naprawa maszyn i urządzeń przemysłowych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 9 000 PLN

Opis wynagrodzenia: w zależności od kwalifikacji

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 21.03.2024

Wymagania konieczne

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: gotowość do podjęcia pracy fizycznej w fabryce drzwi, chęci do pracy i wysoka kultura osobista, doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka, prawo jazdy kat.B. Kontakt osobisty lub tel- 667 230 795 - Robert Różycki

Pracodawca

Nazwa: PRODUCENT DRZWI "BARAŃSKI" SPÓŁKA JAWNA IGNACY BARAŃSKI I ZBIGNIEW BARAŃSKI

Adres: 14-240 Babięty Wielkie 54, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - Prosimy o dopisanie w treści dokumentów aplikacyjnych klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez na potrzeby procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy"