Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Mogilska 109, 31-571 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie dokumentacji oraz korespondencji dotyczących przechowywania dowodów rzeczowych w postaci narkotyków w Wojewódzkim Magazynie Narkotyków KWP w Krakowie w systemie IntraDok i ERCDŚ, Sporządzanie dokumentacji w zakresie zleconym przez kierownictwo wydziału, W odniesieniu do wskazanych przez kierownictwo wydziału realizowanie takich działań jak: gromadzenie danych, ich opracowywanie, przygotowywanie stosownych informacji lub dokumentów, Pomoc oraz okresowe zastępowanie w czasie nieobecności depozytariuszy Wojewódzkiego Magazynu Narkotyków oraz składnicy dowodów rzeczowych Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KWP w Krakowie, celem zapewnienia jego prawidłowego funkcjonowania, Pomoc oraz okresowe zastępowanie w czasie nieobecności osoby prowadzącej rejestry wymagane w pracy dochodzeniowo-śledczej, Współpraca z podmiotami zewnętrznymi: jednostki prokuratur i sądów, jednostki administracji publicznej rządowej i samorządowej.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 612 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 4612,00 zł plus dodatek za wysługę lat. Zatrudnienie po uzyskaniu poświadczenia bezpieczeństwa. Godziny pracy: 7.30-15.30

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 30.04.2024

Data zakończenia: 30.07.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Elektromechanik*

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: elektryczne lub pokrewne

Uprawnienia: samodzielność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętność samodzielnego wykonywania prac naprawczych i konserwacyjnych z zakresu instalacji i urządzeń elektrycznych wraz z wykonywaniem prac kontrolno-pomiarowych. Umiejętność szybkiego działania oraz podejmowania decyzji. Zdolności organizacyjne, samodzielność, łatwość komunikowania się i pracy w zespole. Wymagania pożądane: Uprawnienia eksploatacyjne SEP E1. Wykonywanie prac na wysokościach powyżej 3 metrów. Dwa lata stażu pracy (doświadczenia) przy wykonywaniu prac elektrycznych. Wykształcenie techniczne średnie. Poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą poufne.

Pracodawca

Nazwa: KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI

Adres: Mogilska 109/p. 210A , 31-571 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, List motywacyjny, oświadczenie kandydata dotyczące wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art.6 ust.1 lit. a RODO (wzór oświadczenia do pobrania znajduje się na stronie https://malopolska.policja.gov.pl, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kopie świadectw pracy, kopie innych dokumentów potwierdzających kwalifikacje, kopia poświadczenia bezpieczeństwa upoważniającego do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli "poufne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą o ochronie informacji niejawnych