Dyrektor Finansowy

Warszawa
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowykontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Opis oferty pracy

Dla naszego Klienta, rozpoznawalnej grupy kapitałowej, działającej w obszarze handlowo-usługowym, poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Finansowego (m/k). Osoba ta będzie odpowiedzialna m.in. za ustrukturyzowanie i zoptymalizowanie grupy od strony kontrolingu czy przeprowadzanie procesów inwestycyjnych, współpracę z bankami.

Zakres Obowiązków
• Odpowiedzialność za politykę finansową Grupy
• Nadzór nad raportowaniem spółki
• Przeprowadzanie procesów inwestycyjnych, współpraca z bankami
• Nadzór i wsparcie procesów akwizycyjnych (lokalnych, jak również międzynarodowych)
• Organizacja procesu budżetowania, kontrola realizacji budżetu rocznego i prognoz krótkoterminowych
• Nadzór nad sporządzaniem raportów zarządczych
• Odpowiedzialność za strukturyzowanie i zoptymalizowanie firmy od strony kontrolingu;
• Udział w automatyzacji i centralizacji procesów
• Bieżące zarządzanie Pionem Finansów
• Wspieranie procesów decyzyjnych związanych z wieloletnią strategią
• Nadzór nad sporządzaniem sprawozdań finansowych, współpraca z instytucjami zewnętrznymi (audytorami i instytucjami finansowymi)
Wymagania
• wykształcenie wyższe kierunkowe
• 5 lat doświadczenia w zarządzaniu finansami
• Wysoko rozwinięte umiejętności menedżerskie i organizacyjne
• Biegła znajomość języka angielskiego-warunek konieczny -codzienna praca w tym języku
Oferujemy
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bonus roczny
• Pakiet benefitów pozapłacowych

Praca stacjonarna Warszawa-
dwa dni home office
Raz na 2/3 miesiące wyjazd do Francji.