DORADCA KLIENTA

Wrocław
Oferta opublikowana03.08.2023
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Robotnicza 70, 53-608 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Obsługa zamówień na platformach e-commerce.

Rodzaj zatrudnienia: Praktyka absolwencka

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: nie dotyczy

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2023

Data zakończenia: 30.11.2023

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: nie wymagane., Umiejętność nawiązywania szybkiego kontaktu z klientem, znajomość obsługi pakietu Office 365

Pracodawca

Nazwa: Wist sp.k. Jacek Miller

Adres: Robotnicza 70, 53-608 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: MPiPS - PGP

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Wymagane dokumenty: Nie dotyczy. Oferta stażu lub praktyki.