Oferta opublikowana07.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Korotyńskiego 23/--, 02-123 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: 1. Bieżąca kontrola stanu technicznego dachów w tym m.in.: pokrycia dachów, kominów, czapek i nasad kominiarskich, kominków, obróbek blacharskich, rynien, rur spustowych, drabinek, klamer i wyłazów, zwyżek oraz osprzętu użytkowanego przez lokatorów np. anten wraz z sprawdzeniem mocowania kabla zasilającego. 2. Bieżąca kontrola stanu technicznego dostępnych poddaszy w tym m.in.: stan więźby dachowej, ocieplenia, porządku. 3. Miejscowe naprawy pokrycia dachowego, obsługa palnika, przygotowanie podłoża, impregnacja, przyklejenie papy termozgrzewalnej. 4. Naprawa lub wymiana obróbek blacharskich w tym m.in.: gzymsów - pasów podrynnowych, rynien wraz z mocowaniami, pasów nadrynnowych, obróbek blacharskich ogniomurów i wydr, parapetów zewnętrznych, kominków wentylacyjnych, rur spustowych. 5. Uzupełnianie docieplenia poddaszy, wykonanie izolacji stropodachów. 6. Naprawa murarska kominów, otynkowanie, docieplenie, naprawa czapki betonowej. 7. Zabezpieczanie wyłazów dachowych, drabin, klamer przed dostępem osób nieupoważnionych. 8. Bieżące czyszczenie rynien, koszy, sprzątanie pokrycia dachowego, czyszczenie rewizji rur spustowych. 9. Zabezpieczanie obróbek blacharskich, elementów żeliwnych przed wystąpieniem korozji, malowanie

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 900 do 7 500 PLN

Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy; + premia uznaniowa;

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 07.05.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Dekarz* (wymagany staż - lata: 3)

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Praca w godzinach: pon. 7:30-17:30 wt.,śr.czw.,pt. 7:30-14:30; Zakres obowiązków: 1. Bieżąca kontrola stanu technicznego dachów w tym m.in.: pokrycia dachów, kominów, czapek i nasad kominiarskich, kominków, obróbek blacharskich, rynien, rur spustowych, drabinek, klamer i wyłazów, zwyżek oraz osprzętu użytkowanego przez lokatorów np. anten wraz z sprawdzeniem mocowania kabla zasilającego. 2. Bieżąca kontrola stanu technicznego dostępnych poddaszy w tym m.in.: stan więźby dachowej, ocieplenia, porządku. 3. Miejscowe naprawy pokrycia dachowego, obsługa palnika, przygotowanie podłoża, impregnacja, przyklejenie papy termozgrzewalnej. 4. Naprawa lub wymiana obróbek blacharskich w tym m.in.: gzymsów - pasów podrynnowych, rynien wraz z mocowaniami, pasów nadrynnowych, obróbek blacharskich ogniomurów i wydr, parapetów zewnętrznych, kominków wentylacyjnych, rur spustowych. 5. Uzupełnianie docieplenia poddaszy, wykonanie izolacji stropodachów. 6. Naprawa murarska kominów, otynkowanie, docieplenie, naprawa czapki betonowej. 7. Zabezpieczanie wyłazów dachowych, drabin, klamer przed dostępem osób nieupoważnionych. 8. Bieżące czyszczenie rynien, koszy, sprzątanie pokrycia dachowego, czyszczenie rewizji rur spustowych. 9. Zabezpieczanie obróbek blacharskich, elementów żeliwnych przed wystąpieniem korozji, malowanie Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe; - 3 lata doświadczenia zawodowego; - komunikatywna znajomość języka polskiego; Premie oraz dodatki: + dodatek stażowy; + premia uznaniowa; [Zgłoszenia: Tel: 228461467, email: Aplikuj ]

Pracodawca

Nazwa: WARSZAWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "OCHOTA".

Adres: PRUSZKOWSKA 17/--, 02-119 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą