DEKARZ

Zabrze
Oferta opublikowana11.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Zakres obowiązków: wykonywanie więźby dachowej, montaż blachodachówki, układanie dachówki i karpiówki, dachówki zakładkowej, przyklejanie papy termozgrzewalnej. Prace na terenie Zabrza, Gliwic i okolic.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN

Opis wynagrodzenia: (5500zł brutto + premia)

System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 11.03.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Dekarz* (wymagany staż - lata: 2)

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, umiejętność wykonywania więźby dachowej, montażu blachodachówki, układania dachówki i karpiówki, dachówki zakładkowej, przyklejania papy termozgrzewalnej.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Pl. Krakowski 9, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV Kontakt z pracodawcą telefoniczny w godzinach 10.00-18.00 tel. 607 314 801.