CIEŚLA SZALUNKOWY/STOLARZ

Siemianowice Śląskie
Oferta opublikowana04.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie

Zakres obowiązków: wykonywanie szalunków do produkcji prefabrykatów betonowych, obsługa maszyn stolarskich i wykonywanie innych prac stolarskich związanych z produkcją elementów prefabrykowanych, produkcja elementów na rynek krajowy jak i zagraniczny (tj. rynek niemiecki czy austriacki), najczęściej produkowane elementy to: schody, balkony, loggie, słupy, podwaliny, podciągi i elementy małej architektury (w tym również z betonu architektonicznego)

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: praca na 1 zmianę w godzinach 6-14 lub 7-15, wynagrodzenie ze stawką godzinową + nadgodziny- zależne od posiadanych umiejętności i kwalifikacji

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 04.03.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pozostali cieśle i stolarze budowlani (wymagany staż - lata: 2), Stolarz budowlany (wymagany staż - lata: 2), Cieśla* (wymagany staż - lata: 2), Cieśla szalunkowy (wymagany staż - lata: 2)

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: umiejętność obsługi maszyn do obróbki drewna, umiejętność czytania rysunku technicznego

Wymagania pożądne

Uprawnienia: umiejętność obsługi maszyny CNC

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: p samodzielność

Pracodawca

Nazwa: DOMBUD BETON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Budowlana, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, osoby zainteresowane ofertą prosimy o zamieszczenie w aplikacji odpowiedniej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ DOMBUD w celu prowadzenia bieżących procesów rekrutacyjnych (współadministratorzy) zgodnie z postanowieniami RODO. Oświadczam, że zapoznałem/am się z Zasadami Przetwarzania Danych z dnia 25 maja 2018r. dostępnymi na stronie internetowej www.dombud.pl i akceptuję ich postanowienia. Jeśli dokumenty mają być brane pod uwagę również w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółki GRUPY DOMBUD na podobne stanowiska, proszę o dołączenie również poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ DOMBUD w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji