Oferta opublikowana03.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahr / kadry i płace

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Zakres obowiązków: koordynacja pracy i sprawowanie nadzoru nad przydzieloną grupą pracowników i podwykonawców, kontrola zgodności terminu wykonywanych prac oraz dostaw materiałów i sprzętu ze sporządzonym harmonogramem, kontrola zgodności dostarczanych materiałów ze specyfikacją techniczną, realizacja innych, bieżących zadań związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia kandydata do pracy, miejsce pracy: Sosnowiec, baza Ruda Śląska- pracodawca gwarantuje dowóz do miejsca pracy (obecnie Tychy), praca głównie na terenie Górnego Śląska, kandydatom spoza woj. śląskiego pracodawca zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 03.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Mistrz produkcji w budownictwie wodnym (wymagany staż - lata: 2), Monter sieci i instalacji sanitarnych* (wymagany staż - lata: 2), Technik inżynierii sanitarnej* (wymagany staż - lata: 2)

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: s min. 2 lata doświadczenia na stanowisku brygadzisty/montera sieci i instalacji sanitarnych, teoretyczna wiedza poparta doświadczeniem w branży sanitarnej, dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin (poniedziałek-piątek), umiejętność pracy z zespołem i w zespole, doskonała organizacja pracy własnej i podwładnych, sumienność, punktualność, samodzielność, wysoka kultura osobista

Pracodawca

Nazwa: ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH I ROBÓT INŻYNIERYJNYCH "SANEL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 11 LISTOPADA, 41-705 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV