BLACHARZ-ŚLUSARZ

Gdańsk
Oferta opublikowana27.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Narwicka 8, 80-557 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Prefabrykowanie elementów z blachy (nierdzewna, ocynk, aluminium, alu stucco). Wykonywanie prac blacharskich na warsztacie centralnym oraz zleconych prac zgodnie z technologią i zakłada-ną wydajnością. Obsługa zykarek, walcarek gilotyn, giętarek. Obsługa CNC Mabi dla chętnych. Wykonywanie pomiarów instalacji izolacyjnych. Dbałość o wysoką jakość i dobrą organizację pracy. Praca zgodnie z przepisami BHP. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-17.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 7 500 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie z pracodawcą, uzależnione będzie od posiadanych umiejętności i kwalifikacji. Pracodawca oferuje zatrudnieni na podstawie umowy o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt B2B. Możliwość przyuczenia do obsługi maszyn CNC, rozwój zawodowy i perspektywa awansu. System motywacyjny, program wdrożeniowy, narzędzia pracy. Dostęp do prywatnej opieki medycznej. Dofinansowanie karty Multisport. Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie. Paczki/bony świąteczne. Inicjatywy dobroczynne (zbiórki, akcje rowerowe). Bezpłatny parking dla pracowników.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 25.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie w pracach izolacyjnych/blacharskich. Znajomość różnych technik izolacyjnych. Umiejętność czytania rysunku technicznego. Dyspozycyjność, odpowiedzialność, rzetelność, zaangażowanie. Umiejętność pracy w zespole. Umiejętności manualne. Mile widziana znajomość urządzeń CNC, pras krawędziowych, wykrawarek, gilotyn. Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Pracodawca

Nazwa: TERMIKA SP. Z O.O.

Adres: Lastadia 41, 80-880 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV