Oferta opublikowana25.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Józefowska 97, 40-145 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - Strzyżenie brody, włosów. Układanie fryzur męskich. - Zlecenie wykonywane w godzinach: 10:00-18:00 - do uzgodnienia.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 27,70 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na 6 miesiące, z możliwością podpisania kolejnej umowy.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 15.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy na stanowisku barbera lub fryzjera męskiego.

Pracodawca

Nazwa: VAN GLOBAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Józefowska 42B, 40-144 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (11:00-16:00) (Tel. 692-949-999) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Józefowska 42B, 40-144 Katowice).